Средњошколски центар Пале

На управо завршеном Државном првенству БиХ које је одржано у Бихаћу, Лука Бандић и Ана Баричанин, ученици првог разреда туристичких техничара, постигли су запажене резултате.

На Државном првенству БиХ које је јуче и данас одржано у Бихаћу, Стефан Радовић, ученик првог разреда гимназије, освојио је још једну медаљу у низу.

Матуранти и професори ЈУ СШЦ „Пале“ били су на дводневном излету, 20. и 21. априла,  у оквиру  ког су посјетили  Стару и Саборну цркву у Мостару, Манастир Житомислић,  Спомен-цркву Христовог Васкрсења и Духовни центар „Краљ Милутин“ у Пребиловцима.

Данас је у нашој школи одржана приредба „Југословенство, идеја која је Србе коштала милионских жртава“ у оквиру манифестације Дани сјећања.

Ви сте овде: Почетна Новости