Средњошколски центар Пале

Наставни кадар

РАДНИЦИ СРЕДЊОШKОЛСKОГ ЦЕНТРА ПАЛЕ

ВАННАСТАВНО ОСОБЉЕ

Име и презиме радника

Радно мјесто

Недељко Газивода

директор

Оливера Кнежевић

помоћник директора

Бранка Божић

Бојана Гутаљ

педагог

Слађана Обрадовић Каравдија

социјални радник

Бранка Пекић

секретар

Марина Благојевић

рачуновођа

Бојана Радовић

библиотекар

Ратко Скокић

координатор практичне наставе

Жељка Лазић

благајник


НАСТАВНО ОСОБЉЕ

Име и презиме

Предмет који предаје

Бранка Малинић Чугаљ

српски језик и књижевност

Дијана Гранић

српски језик и књижевност

Сандра Пекић

српски језик и књижевност

Драгана Гутаљ

српски језик и књижевност

Јелена Парађина

српски језик и књижевност

Даница Благојевић

српски језик и књижевност

Вера Чулина

енглески језик

Александар Телетина

енглески језик

Јелена Ћирић

енглески језик

Јелена Гаон Васић

Биљана Попић

енглески језик

Ермана Канлић

њемачки језик

Изабел Рајновић

њемачки језик

Сњежана Малбашић

руски језик

Предраг Јакшић

руски језик

Марко Ножица

латински језик, историја

Добрила Грујић

психологија

Гордана Вишњевац

психологија

Ранка Савић

филозофија, социологија

Татјана Космајац

демократија

Аница Гутаљ

историја

Бојан Голијанин

историја

Раде Ивановић

географија

Данијела Гргић

географија

Аница Симовић

биологија

Ведрана Краишник

биологија

Милена Минић

хемија

Ранка Лучић

хемија

Зоран Коњокрад

физика

Слађана Цицовић

Милица Глуховић

физика, математика

Мирјана Радовић

математика

Јелена Арнаут

математика

Јована Батинић

математика, информатика

Мирјана Југовић

Марта Грујић

математика

Славица Елек

информатика

Здравко Фуштар

информатика

Предраг Радовић

информатика

Бранислав Ковачевић

ликовна култура

Игор Станишић

музичка култура

Деан Газивода

физичко васпитање

Синиша Руљ

физичко васпитање

Данка Борисогљебски

физичко васпитање

Рада Томчић

економска група предмета

Славица Павичевић

економска група предмета

Наташа Радовић

економска група предмета

Љиљана Плакаловић

економска група предмета

Јелена Међо

познавање робе

Владимир Чечар

практична настава

Митар Савчић

угоститељска група предмета

Божана Савић

угоститељска група предмета

Немања Савић

практична настава

Жарко Алексић

грађевинска група предмета

Ранка Милачић

грађевинска група предмета

Сњежана Драгаш

историја архитектуре

Будимир Планојевић

машинска група предмета

Бранислав Тробок

машинска група предмета

Гавро Шаренац

машинска група предмета

Миле Боровина

машинска група предмета

Дајана Благојевић

Милица Вујадин

француски језик

Тања Ђурић

рачунари и програмирање

Марко Коњокрад

основи електронике, информатика

Предраг Аврам

вјеронаука


ДОМАРИ

Горан Томић

Драго Пелемиш

Зоран Јовановић


ХИГИЈЕНИЧАРKЕ

Миланка Обрадовић

Радмила Маринковић

Милијана Савић

Зорица Ћосовић

Новка Кујунџић

Жаклина Тепеш

Здравка Капуран

 

Ви сте овде: Почетна О нама Наставни кадар